Lourens J.C. is een eigentijdse bladformule over mode & wonen. Door de exclusieve uitstraling is het glossy tijdschrift een perfect advertentiemedium voor winkels en bedrijven die zich willen onderscheiden. Verder »
Blijf op de hoogte van shoppingtrends en onze luxe sfeerevents. Vul onderstaand formulier in en ontvang geregeld onze digitale nieuwsbrief. Verder »
Zo'n 1.250 toprestaurants in Nederland bieden
de mogelijkheid om tegen gereduceerde prijzen uit eten te gaan.
Inmiddels is deze culinaire week, met 221.000 reserveringen tijdens de laatste editie, uitgegroeid tot het grootste horeca-evenement van Europa. Ondanks de omvang van het event zit het met de kwaliteit van de deelnemende restaurants zeker goed. DiningCity.com hanteert een strenge selectie waarbij ook de publieksbeoordeling van eerdere jaren meeweegt.
Alleen de 1.250 beste restaurants, van de meer dan 10.000 die Nederland rijk is, mogen deelnemen. Onder de deelnemende restaurants zijn ook meer dan 60 zaken die gewaardeerd worden met één, of meer Michelin-sterren, waaronder Ron Blaauw, Parkheuvel en de Zwetheul.
Op de site is vanaf 22 juli een overzicht te vinden van alle deelnemende restaurants. Ook voor deze achtste editie van de Restaurant Week kan enkel online gereserveerd worden.
Vanaf woensdagochtend 4 augustus 10 uur kunnen fijnproevers hun favoriete of juist nieuw te ontdekken restaurants boeken via de site. Deze week begint 23 augustus en loopt tot en met de 29e.