Adverteren in Lourens J.C.

Lourens J.C. is een eigentijdse bladformule over mode & wonen. Door de exclusieve uitstraling is het glossy tijdschrift een perfect advertentiemedium voor winkels en bedrijven die zich willen onderscheiden. Verder »

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van shoppingtrends en onze luxe sfeerevents. Vul onderstaand formulier in en ontvang geregeld onze digitale nieuwsbrief. Verder »

ASICS bouwt nieuw Europees hoofdkantoor

Asics - Hoofdkantoor Het nieuwe Europese hoofdkantoor wordt de thuisbasis van zowel ASICS Europe als ASICS Benelux.

Op vrijdag 16 juli hebben ze de eerste paal geslagen. De locatie bevindt zich in Hoofddorp op Beukenhorst-Zuid, het meest duurzame kantorenpark in Nederland.

ASICS heeft de afgelopen jaren een sterke groei op de Europese markt doorgemaakt en daarbij een gestage toename van het het aantal werknemers. Met 5.000 vierkante meter is de nieuwe locatie ruim genoeg, nu en in de toekomst. De locatie ligt op loopafstand van het treinstation Hoofddorp, maar is ook met auto eenvoudig bereikbaar.